Te vijat e bardha para drejtorisë së policisë, pamje nga vendi ku u përplas polici në Durrës

 

Report Tv ka siguruar pamje nga vendi ku një automjet përplasi efektin 20-vjeçar të policisë së Durrësit, teksa kalonte rrugën në vijat e bardha.

Ngjarja ka ndodhur pikërisht para Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës.


Lajmi kryesor:

Durrës/ Po kalonte vijat e bardha, shoferi i dehur përplas me makinë policin 20 vjeçar para drejtorisë së policisë! Efektivi në spital (EMRAT-VIDEO)


K.M/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Lufta/ Izraeli bombardon një ndërtesë banimi në Gaza: 14 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur

Lufta/ Izraeli bombardon një ndërtesë banimi në Gaza: 14 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur