POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Të vogla, me ngjyra, lehtësisht të kombinueshme, këto janë 10 çantat 'must' në verë

Çanta është një nga aksesorët që tregon shumë për një vajzë. Për këtë arsye, nuk duhet neglizhuar asnjëherë në kombinimet tuaja.

Të vogla, me ngjyra të theksuara, lehtësisht të kombinueshme me veshjet tuaja verore dhe të përshtatshme për në mbrëmje dhe mëngjes...këto janë 10 çantat "must" që duhet të keni për këtë verë. 

B.K./r.k./Shqiptarja.com
Komento