Të vogla, me ngjyra, lehtësisht të kombinueshme, këto janë 10 çantat 'must' në verë

Të vogla, me ngjyra, lehtësisht të kombinueshme, këto janë 10 çantat 'must' në verë

Çanta është një nga aksesorët që tregon shumë për një vajzë. Për këtë arsye, nuk duhet neglizhuar asnjëherë në kombinimet tuaja.

Të vogla, me ngjyra të theksuara, lehtësisht të kombinueshme me veshjet tuaja verore dhe të përshtatshme për në mbrëmje dhe mëngjes...këto janë 10 çantat "must" që duhet të keni për këtë verë. 

B.K./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria