Tea përjeton momente të frikshme jashtë shtëpisë së Big Brother: Fansi i Luizit tentoi të më aksidentonte me makinë

Tea përjeton momente të frikshme jashtë shtëpisë së Big Brother: Fansi i Luizit tentoi të më aksidentonte me makinë

Tea Trifoni

Tea Trifoni është një nga banoret më të komentuara të Big Brother Vip, kjo edhe sepse ishte një ndër “armiket” e Luiz Ejllit. Së fundmi, në një emision ajo ka thënë se fansat e këngëtarit kanë bërë veprime ekstreme ku sipas saj njëri prej tyre është përpjekur ta aksidentojë.

“Pak ditë më parë madje dikush u mundua të më përplaste me makinë. Një nga fansat e Luizit. “Big Brother-i” vazhdon edhe jashtë. Isha në makinë, isha pasagjere. Motra e vogël ishte në timon dhe dikush po mundohej të na përplaste që të bënim karambol. E kuptova se ishte fansi i Luizit, se po na hidhte ujë, po thërriste, po shante deri diku,”-u shpreh Tea.

Në një intervistë, Tea pranoi atë që të gjithë okmentuesit në rrjet kishin thënë kur ajo ishte brenda shtëpisë, faktin që ajo kishte pëlqim për Luizin.

‘Më pëlqente shumë’- tha sot Tea.

Ajo pranoi se mund të kishte krijuar diçka më shumë mes tyre mirëpo ofendimet e bëra nga ana e tij, bënë që marrëdhënia të mos funksiononte, duke i “hapur rrugë” Kiarës.

‘Mua Luizi më pëlqente shumë dhe do doja shumë që të kishim krijuar diçka bashkë aty brenda por nuk na eci se ai më ofendoi. Më serioze se kaq nuk ka”, tha Tea Trifoni.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Xhulja: 26/02/2023 16:55

  O Tea me lente apo pa lente ishe Çfare rreziku ishe ti per Luizin Me duket se qyqari qe ngriste makinen kur ka para zbuluar parakolpin tend ne vend te shkelte frena ka ngaterruar pedalen e ka shtyp ate te gazit cfare te bente i ziu ju erren syte kjo ka ndodhur e dashur

  Përgjigju
 • vrima: 25/02/2023 22:18

  "Big Brother",ka nisur programin sot me nje gje te shemtut,qe nga Arbana,Opinionistet,si ajo "hardhuca" Zhakline e deri tek kjo zhgarravina Tea,apo "seksisti" Bledi qe i donte brenda ciftin Luiz e Kiara,por tani qe ka dale,ka "ndrruar mendje" dhe i dadhka te ndare se e kane dashurine te "konsumuar". Produksioni pra,la vetem Luizin ne shurdheri dhe ftoi Kiaren ne nje ambient tjeter duke i bere presion,( te siperpermendurit),se Luizi e dashka Kiaren jashte. Kjo nuk i eci atyre se Kiara u pergjigj si eshte mesuar te pergjigjet gjithmone,me sinqeritet. Shkurt ,produksioni vazhdon te "sulmoje" Luizin ne lojen e tij duke e prekur ne piken me te dobet,kur ai e ka deklaruar gjithmone se pa Kiaren do bej namin,po "guxoje" kush. Kjo eshte nje loje e shpifur e produksionit dhe me cfar vazhdon te luhet ne vazhdim nga produksioni,eshte nje manipulim qe i behen banoreve aty me padrejtesite qe ai perdor kunder banoreve te caktuar,por dhe nje tallje ndaj publikut.

  Përgjigju
  • Xhulja: 26/02/2023 17:16

   Jam shume dakort me komentin tuaj do shtoj keto dhe intrigen e produksionit per shpetimin e Olta Gixharit nga eliminimi pasi shkeputen rripat Shikoni vidion ne you tub ku Kiara lexon zarfin e ne te thuhet vetem kam qe skuadra qe fiton ka imunitet Luizi me inteligjencen e tij e vuri me shpatulla pas muri Arbanen e cila e intimidoj are duke thene se nuk diskutohet vellai I madh Cfare fitoj skudra humbese me Ermionen Kiaren Dean dhe Beatin qe ndejten si kafshe te lidhur per 24 ore nderkohe qe sipas Arbanes auto ishin te nominueshem ( ndaj kujt.) ata si te lidhur si te palidhur ishin ne nominime keshtu qe ato 24 ore te flinin si njeres e te shkonin ne tualet si njerez e jo ti degjonte grouping pordhen e te merrte ere fekales Turp turp ne kuptojme por skemi ku tju perplasim ne fytyre injorancen tuaj

  • Ben: 26/02/2023 11:38

   o vrima ty te paskan ik pllumbat me gjith kafaz bashk me ate program injorantesh qe ndjek

 • Sondazhi i ditës:

  Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Risia me targat e personalizuara, 430 mijë lekë për 'ZZ77ZZ' dhe ‘1K1NG’! Ankandi i parë

Risia me targat e personalizuara, 430 mijë lekë për 'ZZ77ZZ' dhe ‘1K1NG’! Ankandi i parë