Tea tregon të vërtetën, a ka pëlqim për Luizin?

Tea tregon të vërtetën, a ka pëlqim për Luizin?

Tea Trifoni, ish-konkurrentja e Big Brother Vip është pyetur në lidhje me Luizin. Shpesh, marrëdhënia e saj me Luizin brenda shtëpisë është komentuar sikur ajo kishte pëlqim kundrejt Luizit.

E pyetur për marrëdhënien me Luizin brenda shtëpisë, ajo tha se kanë mundur që të gjejnë gjuhën e përbashkët mirëpo përjashtoi mundësinë e krijimit të një lidhje romantike.

‘Unë me Luizin kuptohesha shumë mirë, arrita të gjej gjuhën e përbashkët me atë person. Unë atë e kuptoja dhe arrija që t’i shprehesha arij në atë mënyrë që ai e kuptone. Bënim shaka, është shumë tip humoristik dhe është shumë kollaj që të kalosh kohë me të ama po të ishte pëlqim nuk do të ishim aq rehat me njëri tjetrin sa kemi qenë ato ditët e para.’- tha Tea në Top Albania Radio.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Kurti të largojë kryetarët shqiptarë nga zyrat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

VIDEOLAJM/ Rama në Moldavi, më i afërt se më parë me kryeministren italiane! E puth në faqe para liderëve europianë

VIDEOLAJM/ Rama në Moldavi, më i afërt se më parë me kryeministren italiane! E puth në faqe para liderëve europianë