Temperatura deri në 13 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Temperatura deri në 13 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Foto ilustruese

Moti do të jetë me kthjellim ne zonën perëndimore, vranësira mesatare në zonat malore dhe mjegull me ngrica.

Temperaturat minimale do të luhaten -4 - 5 gradë, temperaturat maksimale do të jenë 3 -6°C në veri, 10-13°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Veri - Perëndim me shpejtësi 8 m/sek dhe dallgëzim te forcës 3 balle ne det te hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)