Temperatura deri në 14 gradë celsius, parashikimi i motit për ditën e sotme

Temperatura deri në 14 gradë celsius, parashikimi i motit për ditën e sotme

Foto ilustruese

Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura të pasuara nga reshje shiu në zonën perëndimore dhe reshje bore në verilindje dhe juglindje .

Temperaturat minimale do të luhaten -1 -3 gradë, temperaturat maksimale do të jenë 5-7°C në veri, 10-14°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Veri-Lindje me shpejtësi 10-18 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4 -5 balle në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Debati për ish-agjentin e FBI, sipas jush kush ka të drejtë?×

Lajmi i fundit

Përplasi me makinë të miturin dhe tentoi të largohet nga vendngjarja, policia arreston 53 vjeçarin në Vlorë

Përplasi me makinë të miturin dhe tentoi të largohet nga vendngjarja, policia arreston 53 vjeçarin në Vlorë