Temperatura deri në 26 gradë celsius dhe reshje shiu lokale, parashikimi i motit për sot

Temperatura deri në 26 gradë celsius dhe reshje shiu lokale, parashikimi i motit për sot

Foto ilustruese

Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura të pasuara nga reshje shiu dhe rrebeshe lokale.

Temperaturat minimale do të luhaten 9-15 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 18 -22 °C në veri, 23 -26°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jete me drejtim Veri-Lindje me shpejtësi 8 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3- 4 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Ndodh për herë të parë, Botërori 2030 do zhvillohet në 3 kontinente! Udhëtime 20 mijë km për skuadrat

Ndodh për herë të parë, Botërori 2030 do zhvillohet në 3 kontinente! Udhëtime 20 mijë km për skuadrat