Temperatura deri në 26 gradë celsius, moti për sot

Temperatura deri në 26 gradë celsius, moti për sot

Moti do të jetë me vranësira mesatare të pasuara nga reshje në formën e stuhive dhe rrebeshe lokale në zonën malore dhe qendrore.

Temperaturat minimale do të luhaten 10-15 gradë, temperaturat maksimale parashikohen me rënie 20 -21°C në veri , 22 -26°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim të forcës 2 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Sindikata në Greqi grevë 24 orëshe kundër ligjit të punës! Kaos në Athinë, Selanik e Pire, protestuesit bllokojnë rrugët

Sindikata në Greqi grevë 24 orëshe kundër ligjit të punës! Kaos në Athinë, Selanik e Pire, protestuesit bllokojnë rrugët