Qershori nis me rrebeshe shiu, paraditja temperatura të larta, pasditja me stuhi

Qershori nis me rrebeshe shiu, paraditja temperatura të larta, pasditja me stuhi

Foto ilustruese

Moti do të jetë me kthjellime në pjesën e parë të ditës në bregdetin e Jugut, pasdite vranësirat do të zhvillohen duke u pasuar nga reshje në formën e stuhive dhe rrebeshe lokale.

Temperaturat minimale do të luhaten 10-15 gradë, temperaturat maksimale parashikohen me rënie 20 -22°C në veri , 23 -26°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim të forcës 2 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

U caktua nga Këshilli i Evropës raporter për konfiskimin e aseteve ruse, Basha takohet me delegacionin nga Ukraina

U caktua nga Këshilli i Evropës raporter për konfiskimin e aseteve ruse, Basha takohet me delegacionin nga Ukraina