Temperatura deri në 27 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Temperatura deri në 27 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Foto ilustruese

Moti do të jetë me kthjellime në zonën perëndimore, vranësira në shtim pasdite të pasuara nga reshje shiu dhe rrebeshe lokale në mesdite dhe pasdite.

Temperaturat minimale do të luhaten 9-17 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 21 -23 °C në veri, 23 -27°C në zonën e ulet dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3- ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Aksidenti tragjik në Itali me 21 viktima, Ministria e Jashtme shqiptare: Ngushëllimeve familjarëve që humbën të dashurit, mendimet tona janë me ta

Aksidenti tragjik në Itali me 21 viktima, Ministria e Jashtme shqiptare: Ngushëllimeve familjarëve që humbën të dashurit, mendimet tona janë me ta