Temperatura deri në 28 gradë celsius, parashikimi i motit për ditën e sotme

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta mesatare në zonën veriore dhe verilindore. Temperaturat minimale parashikohen 6-14 gradë , gjatë ditës do të luhaten 21-23°C në veri deri në 25-28°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim veri-perëndim me shpejtësi 6 m/sek dhe dallgëzim të forcës 2- ballë në det të hapur.

S.C/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Propozimi i Ramës për kryetaren e SHISH, deputeti Shehu: Dëmton Kosovën, s'duhet t'i bëjmë karshillëk! Është patriotizëm i gabuar

Propozimi i Ramës për kryetaren e SHISH, deputeti Shehu: Dëmton Kosovën, s'duhet t'i bëjmë karshillëk! Është patriotizëm i gabuar