Temperatura deri në 3 gradë celsius në veri të vendit, parashikimi i motit për sot

Temperatura deri në 3 gradë celsius në veri të vendit, parashikimi i motit për sot

Foto ilustruese

Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura.

Temperaturat minimale do të luhaten 0 - 3 gradë, temperaturat maksimale do të jenë 8 -10°C në veri, 13-15°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Veri-Lindje me shpejtësi 8-15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4-5 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Debati për ish-agjentin e FBI, sipas jush kush ka të drejtë?×

Lajmi i fundit

Serbët bllokojnë rrugën që të çon në Leposaviq, kundërshtojnë vendimin e autoriteteve për ndërtimin e pikës së re kufitare

Serbët bllokojnë rrugën që të çon në Leposaviq, kundërshtojnë vendimin e autoriteteve për ndërtimin e pikës së re kufitare