Temperatura deri në 31 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Temperatura deri në 31 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Foto ilustruese

Moti do të jetë me diell në zonën Perëndimore dhe bregdet, vranësira do të zhvillohen duke sjellë reshje në formën e rrebeshe në zonën malore.

Temperaturat minimale do të luhaten 11-16 gradë, temperaturat maksimale parashikohen me rritje 22 -25°C në veri , 27 -31°C në zonën e ulet dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim të forcës 2 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në veri, Milan Radoiçiç dyshohet të jetë plagosur dhe po trajtohet në Serbi! Në xhipin e tij u gjetën edhe targa false të KFOR-it

Vrasja e policit në veri, Milan Radoiçiç dyshohet të jetë plagosur dhe po trajtohet në Serbi! Në xhipin e tij u gjetën edhe targa false të KFOR-it