Temperatura deri në 32 gradë celsius, parashikimi i motit për ditën e sotme

Vendi ynë do të jetë me kthjellime në mëngjes, gjatë ditës vranësira do të shtohen duke u pasuar nga reshje shiu dhe stuhi në zonat malore dhe zonën qendrore, mesatare në zonat malore dhe juglindje.

Temperaturat e ajrit në mëngjes parashikohen 14-20 °C gjatë ditës 27 °C në veri deri në 29-32°C në zonat e ulëta.

Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 8-10 m/sek dhe dallgëzim 3-4 ballë në det të hapur.

SI.E./Sh.Sh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Veliaj inspekton Pistën Olimpike të Atletikës në Parkun e Liqenit: Mbajtëm premtimin që i bëmë Luiza Gegës, një investim fantastik për sportistët e rinj

Veliaj inspekton Pistën Olimpike të Atletikës në Parkun e Liqenit: Mbajtëm premtimin që i bëmë Luiza Gegës, një investim fantastik për sportistët e rinj