Temperatura deri në 33 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Temperatura deri në 33 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Foto ilustruese

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta.

Temperaturat minimale do të luhaten 12-22 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 25-29°C në veri, 31-33°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim Jug - Perëndim me shpejtësi 8 - 15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4 - 5 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Barazimi i Romës, Mourinho e ka me Guardiolën: Vetëm ai e ka këtë luks, edhe play-off nuk është keq

Barazimi i Romës, Mourinho e ka me Guardiolën: Vetëm ai e ka këtë luks, edhe play-off nuk është keq