Temperatura deri në 33 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Temperatura deri në 33 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Foto ilustruese

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare me reshje të pakta në veri lindje dhe zonat kodrinore.

Temperaturat minimale do të luhaten 15-22 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 28 -31°C në veri, 31 -33°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi 7 – 10 m/sek dhe dallgëzim të forcës 2 - 3 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si i gjen shqiptarët 111- vjetori i shpalljes së pavarësisë?×

Lajmi i fundit

Grabitet një argjendari në Kamëz, autori merr bizhuteritë dhe arratiset

Grabitet një argjendari në Kamëz, autori merr bizhuteritë dhe arratiset