Temperatura deri në 34 gradë celsius, parashikimi i motit për ditën e sotme

Temperatura deri në 34 gradë celsius, parashikimi i motit për ditën e sotme

Foto ilustruese

Vendi ynë do të jetë me kthjellime dhe vranësira shtresore në zonën perëndimore, gjatë ditës në verilindje vranësirat do të shtohen duke u pasuar nga reshje shiu dhe stuhi.

Temperaturat e ajrit në mëngjes parashikohen 18-22 gjate ditës 34 °C ne veri deri në 33-37°C në zonat e ulëta.

Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim 3 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

'Me gruan nuk përdor fjalë injorante', debat i ashpër mes Vesës dhe Arbrit: Flet broçkulla, të ka mbaruar koha si opinionist

'Me gruan nuk përdor fjalë injorante', debat i ashpër mes Vesës dhe Arbrit: Flet broçkulla, të ka mbaruar koha si opinionist