Temperatura deri në 36 gradë, parashikimi i motit për sot

Ditën e sotme moti do të jetë me kthjellime përgjatë zonës perëndimore, dhe vranësira në shtim mesatare në zonat malore dhe reshje shiu dhe stuhi lokale.

Temperaturat në mëngjes do të luhaten 17-24 gradë,  në mesditë do të jenë me rënie duke luhatur 30-32°C ne veri deri në 33-36°C.

Era do të jete me drejtim Perëndim me shpejtësi 6 m/sek dhe dallgëzim të forcës 2 balle në det te hapur.

S.C/Sh.Sh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vizita e Presidentit Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

Shpërthim i fuqishëm në një xhami në Kabul, raportohet për viktima

Shpërthim i fuqishëm në një xhami në Kabul, raportohet për viktima