Temperatura deri në 39 gradë celsius, ja parashikimi i motit për sot

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare ne juglindje gjate orëve të pasdites.

Temperaturat ne mëngjes do të luhaten 17-26 gradë, vlerat maksimale do të jenë me rritje duke luhatur 33-35°C në veri deri në 35-39°C.

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi 8 -14 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3 ballë në det të hapur.

SI.E./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Thirrjet për kursimin e energjisë elektrike, mendoni se zbusin pasojat e krizës energjetike?×

Lajmi i fundit

SHBA, stërvitje të reja ushtarake me Maqedoninë e Veriut

SHBA, stërvitje të reja ushtarake me Maqedoninë e Veriut