Temperatura deri në 33 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Vendi ynë do të jetë me kthjellime dhe vranësira në zonat malore dhe reshje shiu me stuhi lokale gjatë drekës.

Temperaturat e ajrit në mëngjes parashikohen 17-22 gjatë ditës 33 °C ne veri deri në 33-36°C në zonat e ulëta dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim 3 ballë në det të hapur.

SI.E./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

E rëndë në Shkodër, xhaxhai vret aksidentalisht me çifte nipin 12 vjeç

E rëndë në Shkodër, xhaxhai vret aksidentalisht me çifte nipin 12 vjeç