Temperatura nën zero dhe reshje bore në disa zona, parashikimi i motit për ditën e sotme

Temperatura nën zero dhe reshje bore në disa zona, parashikimi i motit për ditën e sotme

Moti gjatë ditës së sotme do të jetë me kthjellime dhe vranësira në zonën perëndimore, në juglindje do të kemi reshje bore.


Temperaturat minimale do të luhaten -1 - 7 gradë, temperaturat maksimale do të jenë 8 -11°C në veri , 12-14°C në zonën e uleë dhe bregdet.


Era do të jetë me drejtim Veri-Lindje me shpejtësi 8-15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4-5 ballë në det të hapur.
 

B.V/SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Debati për ish-agjentin e FBI, sipas jush kush ka të drejtë?×

Lajmi i fundit

Prej 3 muajsh qëndron poshtë urës në Lezhë, ish i burgosuri politik thirri në gjithë mediat, institucionet mbeten ‘shurdhë’

Prej 3 muajsh qëndron poshtë urës në Lezhë, ish i burgosuri politik thirri në gjithë mediat, institucionet mbeten ‘shurdhë’