Temperatura të ulëta, borë dhe reshje shiu, parashikimi i motit për sot

Temperatura të ulëta, borë dhe reshje shiu, parashikimi i motit për sot

Moti do të jetë me vranësira dhe reshje bore në verilindje, reshje shiu dhe stuhi në perëndim.

Temperaturat minimale do të luhaten -2-8 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 5-9°C në veri, 14 -19°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jete me drejtim jugperëndim me shpejtësi 10-25 m/sek dhe dallgëzim të forcës 5 -6 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Në Shqipëri do të prodhohen municione për Ukrainën, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Samiti BE-Ballkani Perëndimor/ Të ftuarit në “Përballje”: Interes në rritje për këtë pjesë të Evropës

Samiti BE-Ballkani Perëndimor/ Të ftuarit në “Përballje”: Interes në rritje për këtë pjesë të Evropës