Temperaturat do të arrijnë deri në 32 gradë, parashikimi i motit sot

Vendi ynë do të jetë me kthjellime dhe vranësira në juglindje të pasuara nga reshje shiu dhe stuhi lokale.

Sipas Meteoalb, temperaturat e ajrit në mëngjes parashikohen 15-20 gjatë ditës 26 °C ne veri deri në 29-32°C në zonat e ulëta.

Era do të jete me drejtim Veri-Lindje me shpjetësi 10-20 m/sek dhe dallgëzim 5-6 balle ne det te hapur .

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Begaj pritet në takim nga Konjufca, në fokus të bisedimeve marrëdhëniet Kosovë-Shqipëri e lufta në Ukrainë

Begaj pritet në takim nga Konjufca, në fokus të bisedimeve marrëdhëniet Kosovë-Shqipëri e lufta në Ukrainë