Temperaturat do të jenë në rënie... ja si parashikohet moti për sot

Temperaturat do të jenë në rënie... ja si parashikohet moti për sot

Moti do të jetë me kthjellime në zonën perëndimore dhe vranësira mesatare në zonat malore.

Temperaturat minimale do të luhaten nga -3 deri në -5 grade, temperaturat maksimale do të jenë me rënie 4 -6°C në veri, 11-14°C ne zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Veri – Lindje me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim te forcës 3 ballë në det të hapur.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Goditi me grusht efektivin, Gjykata liron nga paraburgimi 22-vjeçarin në Tiranë

Goditi me grusht efektivin, Gjykata liron nga paraburgimi 22-vjeçarin në Tiranë