Temperaturat minimale do në zbresin deri në -2°C, si parashikohet moti për sot

Temperaturat minimale do në zbresin deri në -2°C, si parashikohet moti për sot

Moti do të jetë me diell dhe me vranësira të pakta.

Temperaturat minimale do të luhaten nga -2 deri në 7 gradë C. Ndërsa temperaturat maksimale parashikohen nga 6-9 gradë C në veri.

Në zonat e ulëta dhe pranë bregdetit temperaturat do të luhaten nga 14-16 gradë Celsius.

Era do të jete me drejtim veri – perëndim me shpejtësi 10-15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 6-7 ballë në det të hapur.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Detaje tronditëse nga vrasja e Liridona Murselit, rrëfehet autori: Burri i saj më premtoi 30 mijë euro për ta ekzekutuar

Detaje tronditëse nga vrasja e Liridona Murselit, rrëfehet autori: Burri i saj më premtoi 30 mijë euro për ta ekzekutuar