Temperaturat në zonat bregdetare do të arrijnë deri në 37 gradë C, parashikimi i motit për sot

Vendi ynë do të jetë me diell përgjatë bregdetit dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore në orët e pasdites.

Temperaturat e ajrit në mëngjes parashikohen 17-21 gradë celcius, ndërsa gjatë ditës 34 gradë celcius në veri dhe deri në 33-37 gradë C në zonat e ulëta dhe ato bregdetare.

Era do të jete me drejtim Veri-Perendim me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim 3 ballë në det të hapur .

M.Q./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Çmimet e hidrokarbureve, a po i mbron Bordi i Transparencës interesat e qytetarëve?×

Lajmi i fundit

Autobusi i linjës Durrës-Porto Romano u përfshi nga flakët, kreu i PD Cara: Pasoje e gjendjes së mjeruar të transportit publik

Autobusi i linjës Durrës-Porto Romano u përfshi nga flakët, kreu i PD Cara: Pasoje e gjendjes së mjeruar të transportit publik