‘Tempulli 2’/ Në kërkim për shitje dhe prodhim droge, pranga 32-vjeçarit në Durrës

‘Tempulli 2’/ Në kërkim për shitje dhe prodhim droge, pranga 32-vjeçarit në Durrës

DURRËS- Një 32-vjeçar i shpallur në kërkim në kuadër të operacionit ‘Tempulli 2’ është arrestuar në Durrës.

32-vjeçari Emiljano Ceci ishte shpallur në kërkim për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Ndërkohë, ka shkuar në 53 numri i të arrestuarve në pranga në kuadër të këtij megaoperacioni në qarkun e Durrësit.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Durrës, për veprime të mëtejshme. 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Izraeli do t’i përgjigjet sulmit të Iranit

Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Izraeli do t’i përgjigjet sulmit të Iranit