Tentativa për të grabitur 430 kg kokainë në Frakull të Madhe? Djali i Viktor Cervanaku: Qëlluam nja 2 herë në ajër për zhurmë

Tentativa për të grabitur 430 kg kokainë në Frakull të Madhe? Djali i Viktor Cervanaku: Qëlluam nja 2 herë në ajër për zhurmë

1669385562_finalprojekt.00095519.Still002.jpg

Në një kohë kur droga qëndronte në Frakull të madhe, Denilson Cervanaku flet edhe për një tentativë grabitjeje të sasisë së kokainë, për këtë i tregon të dashurës së tij, se i është dashur që të qëllojnë në ajër, por nuk jep shumë detaje.

B: Po ndoshta ata kane dashe me e grabit, ndoshta
A: Kush ata?
B. Ta shpjegon bebi kur te vij ne shtepi.
A: Car do besh tani?
B: Do nisemi per andej, dhe qelluam nja dy here ne ajer per zhurme aq
A: Beb pomik beni mire la coni ne vend tjeter
B: Po jo se neser, pasneser do e ndajme si muhabet, se do e pershpejtojme.


Lajmi kryesor:

Laboratori i drogës në Frakull/ Report Tv siguron dosjen e plotë! Porositësi i 430 kg kokainë, njihej si 'Sheiku'! Viktor Çervanaku: Ka marrë djali 'pleh' shumë të mirë!


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Policia bën ‘bilancin’, 564 të arrestuar gjatë muajit janar, u goditën 203 raste kriminale në shpërndarjen e drogës

Policia bën ‘bilancin’, 564 të arrestuar gjatë muajit janar, u goditën 203 raste kriminale në shpërndarjen e drogës