VIDEO/ Tentoi që të shmangte përplasjen me gurin e rënë në rrugë, makina në Sarandë kthehet përmbys! Shpëton mrekullisht shoferi

SARANDË- Një automjet është aksidentuar në aksin rrugor Sarandë - Butrint, teksa fatmirësisht drejtuesi i mjetit ka marrë lëndime të lehta.

Siç Report Tv mëson, aksidenti ka ndodhur pasi drejtuesi i mjetit ka manovruar për të shmangur përplasjen me një gur të rënë në rrugë dhe më pas është përmbysur në rrugë.

Report Tv sjell pamje të mjetit të kthyer përmbys në rrugë.

B.K./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Derbi të dielën, trajneri i Tiranës: Llogarisim vetëm 3 pikët! Java e 15 nis me fitoren e pastër të Egnatias, thyhet Vllaznia

Derbi të dielën, trajneri i Tiranës: Llogarisim vetëm 3 pikët! Java e 15 nis me fitoren e pastër të Egnatias, thyhet Vllaznia