Tentoi të fuste fishek arme gjahu brenda burgut për të afërmin, arrestohet 57-vjeçari në Vlorë

Një 57-vjeçar nga Vlora është arrestuar nga policia pasi ka tentuar të fusë në burg për një të afërmin e tij një fishek arme gjahu. Fisheku personit V. K i është gjetur teksa i bëhej kontrolli për të hyrë në burge.

Nuk dihet qëllimi ose arsye përse 57-vjeçari tentoi të fustë në burg fishekun, apo arsyen përse do të përdorej ai nga i afërmi i tij. Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje.

Ne.k./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ta legalizojë Shqipëria kanabisin për qëllime mjekësore?×

Lajmi i fundit

John

Iliri rrëfen ëndrrën e pazakontë me bashkëshorten dhe dëshirën për t’u bërë baba