Tentoi të kalonte rrugën në errësirë në By Passin e Fierit, kamioni përplas për vdekje këmbësorin

Një person ka humbur jetën pasi është përplasur nga një kamion. Viktima ka tentuar të kalonte rrugën në By Passin e Fierit, në errësirë të plotë, por është përplasur nga kamioni. Viktima ka qenë me një karrocë dore në momentin e aksidentit që e përdorte si mjet pune.

Pas aksidenti, nga frenimi i papritur i kamionit, nga pas i është përplasur dhe një makinë tip Benz, por fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe vijon hetimet për zbardhjen e plotë të aksidentit tragjik.

Nga aksidenti në rrugë është krijuar trafik makinash.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • ne ato maja rripa ,rripa here ta hipja dhe here ta zbrisja: 10/08/2020 09:31

  burg shoferit te kamionit ,cfare kerkonte qe kalonte ne autostrade , kush ja ka dhene patentet, nuk e di ai qe kamioni kalon maleve dhe bagetia ne rruge me asfalt sepse paguajne taksa, mire tu behet drejtuesave te mjeteve kur qarkullojne ne autostrade , nga mali duhet te qarkullojne.

  Përgjigju
 • Eno: 10/08/2020 00:49

  Si nuk zune mend budallenjte

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Ukraina përkujton masakrën e Buçës

Ukraina përkujton masakrën e Buçës