Tepelenë/ 56-vjeçari humb kontrollin e makinës dhe del nga rruga, plagoset pasagjeri

Tepelenë/ 56-vjeçari humb kontrollin e makinës dhe del nga rruga, plagoset pasagjeri

Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Tepelenë-Nivicë, në afërsi të fshatit Nivicë, ku një 56-vjeçar duke drejtuar makinë tip "Benz" ka humbur kontrollin e mjetit dhe si pasojë ka dalë nga rruga.

Si pasojë është dëmtuar pasagjeri që ndodhej në makinë një 67-vjeçar me iniciale A.V., nga Dhëmblan, i cili po merr ndihmën mjekësore në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të larguar nga funksionet publike bashkëpunëtorët e ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Tabaku: Standartet dhe vlerat e BE nuk mund të jenë për shitje! Procesi i integrimit rrezikon të kthehet në nul

Tabaku: Standartet dhe vlerat e BE nuk mund të jenë për shitje! Procesi i integrimit rrezikon të kthehet në nul