Tetë ditë pas kërkesës së FSHF-së, asnjë përgjigjje për rikthimin e tifozëve në stadiume

Edhe pse kanë kaluar tetë ditë që nga moment i kërkesës për të patur tifoz në stadium për ndeshjen me Anglinë, Ministria e Shëndetësisë nuk i ka kthyer ende asnjë përgjigjje Federatës Shqiptare të Futbollit. Koha e mbetur në dispozicion, 28 marsi kur luhet ndeshja, është shumë afër dhe mundësia për një përgjigjje pozitive është tkurrur shumë.

Përveç ndeshjes me Anglinë në Air Albania Shqipëria do të luajë edhe dy ndeshjet të tjera kualifikuese në fund të marsit. Më 25 prill nis fushata kundër Andorës dhe me 31 kundër San Marinos.

Ne.k./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një Paketë të dytë të Rezistencës Sociale?×

Lajmi i fundit

John

22-vjeçari humbi jetën nga moti i keq, Zhupa: Ishte i pari në fushatën e PD, iku deri sa numëroi votën e fundit! Do të mbaj mend gjithmonë të qeshur