Tha në Report Tv se fle me armë tek koka e krevatit nga vjedhjet, policia 'zbarkon' në banesën e Nikoll Pashukut në Shënkoll në Lezhë

Policia ka zbarkuar në banesën e Nikoll Pashukut, i cili doli me armë në dorë, në një intervistë për Report Tv, ku denoncoi vjedhjet në zonën e Shënkollit dhe tha se ishte i detyruar që të pajisej me armë me leje për t'u mbrojtur nga grabitësit.

Blutë e Lezhës i kanë kërkuar shpjegime për deklaratat dhe veprimet e tij, duke i kërkuar bashkëpunim dhe që t'i drejtohet zyrave të ankesave në polici për çdo lloj problemi.


Lajmi kryesor:

Frikë nga hajdutët, lezhjanët e gdhijnë me armë te koka e krevatit! Gra e burra bëjnë roje: Kjo s'është polici shteti por pushteti! Kemi frikë në shtëpitë tona (VIDEO)


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Drejt djegies së raundit të tretë, mendoni se PS duhet ta zgjedhë vetë Presidentin?×

Lajmi i fundit

John

‘Galaktikët’ pushtojnë sërish Europën, Reali kampion i Champions League për herë të 14