'The Voice' bën bashkë dy shqiptaret e famshme, Dua Lipën dhe Bebe Rexhën

Bebe dhe Dua

Spektakli muzikor “The Voice” në Amerikë ka bërë bashkë dy shqiptaret e famshme, Dua Lipën dhe Bebe Rexhën.

Ato do të jenë ndihmës-trajnere në një nga skuadrat e këtij spektakli në Amerikë.

Pra ato do të jenë pjesë e skuadrës së quajtur “Blake”.

Bebe Rexha e transmetoi informacionin për fansat bashkë me fotot e kolegëvve të saj.

“Skuadra Blake, përpara!”, ka shkruar Bebe pranë postimit.

Pjesë e kësaj skuadre do të jenë edhe këngëtarja tjetër e famshme, Ella Mai, dhe grupi i njohur i vëllezërve, Jonas Brothers.

Postimi i Bebes

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A i duhet vendit një klasë krejtësisht e re politike?

Komento

Komente

  • erind: 24/01/2020 09:00

    do kardinala, do superpjeshka

    Përgjigju