Tiranë, në pranga Elis Kujtim Toçi 21 vjeç, Agim Hoçia 56 vjeç dhe Flogert Duka 27 vjeç

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan