Tiranë, Policia Bashkiake tenton të prishë shtëpitë në afërsi të "Ali Demit" për ndërtimin e Unazës së Re

  • Sondazhi i ditës:

    Debati në PD, a duhet të kenë kandidatë në 61 bashki më 14 maj?×

Lajmi i fundit

S'ka surpriza në Durrës! Rama rikandidon Emirjana Sako, Elton Arbanën dhe Artur Bushin