Tiranë, policia është vënë në ndjekje të autorit, adoleshenti theu xhamin e argjendarisë

Tiranë, policia është vënë në ndjekje të autorit, adoleshenti theu xhamin e argjendarisë

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Lionel Messi tripletë për 17 minuta, Argjentina argëtohet dhe fiton me 7 gola (VIDEO)