Tiranë, të arrestuarit nga policia janë Lirim Çekiçi 18 vjeç dhe Flamur Puci 23 vjeç

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve