Tiranë, takimi midis Sequi dhe Ramës u zhvillua në selinë e Partisë Socialiste

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja për pensionet me Bullgarinë, albanologu bullgar për Report Tv: Do të lidhë më shumë ekonomikisht dy vendet dhe afron Shqipërinë drejt BE