Tirana 'vishet' me drita shumëngjyrëshe, atmosfera festive 'pushton' kryeqytetin (FOTO)

Qendra e Tiranës

TIRANË- Tiranë është veshur me ngjyrat e festave.

Dritat shumëngjyrëshe kanë "pushtuar" qytetin duke krijuar një atmosferë festive në çdo cep të rrugëve.

Nëpërmjet fotografive ju sjellim Tiranën e festave...

Ora 17:08
Tirana 'vishet' me drita shumëngjyrëshe, atmosfera festive 'pushton' kryeqytetin (FOTO)
1 / 17
2 / 17
3 / 17
4 / 17
5 / 17
6 / 17
7 / 17
8 / 17
9 / 17
10 / 17
11 / 17
12 / 17
13 / 17
14 / 17
15 / 17
16 / 17
17 / 17
B.K.//Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Aksidentet sjellin bilanc 'lufte' këtë fillimvit, a duhet të konsiderohen si vrasje rrugore?

Komento

Komente

 • Tirona: 25/12/2020 17:39

  "Mos e vishni Tironen me drita se do ju gjobisi KQZ se po boni propagande per tfitu vota.Kater muaj para zgjedhjeve mos boni asnje pune se kshtu duan te "zgjuarit" e KQZ"

  Përgjigju
  • @tirona: 25/12/2020 21:10

   Hahahahahaha as plehrat mos t’i heqin fare×

Lajmi i fundit

John

Pas betimit, Presidenti Biden dhe zëvendëspresidentja Harris marrin dhurata nga liderët e Kongresit amerikan