Tiranë/ Aksident te Rruga e Kavajës, automjeti përplas kalimtaren

Tiranë/ Aksident te Rruga e Kavajës, automjeti përplas kalimtaren

Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur sot në Rrugën e Kavajës në Tiranë.

Një automjet ka përplasur një grua kalimtare, e cila ka mbetur e plagosur.

Nuk dihen ende detajet dhe dinamika e aksidentit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Vodhi celularin e një qytetari në lokal, arrestohet 4 ditë pas ngjarjes 38-vjeçari në Korçë

Vodhi celularin e një qytetari në lokal, arrestohet 4 ditë pas ngjarjes 38-vjeçari në Korçë