Tiranë/ Aksident pranë Rinasit, trajleri përplaset me një makinë! 1 i plagosur

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Fushë-Krujë-Vorë, pranë kthesës së Rinasit.

Një trajler është përplasur me një makinë, dhe raportohet se drejtuesi i trjalerit ka mbetur i plagosur dhe është dërguar na spital.

Report Tv sjell pamjet edhe nga vendi ku ndodhi aksidenti.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?×

Lajmi i fundit

Durrës/ 24-vjeçari plagoset me armë zjarri, paraqitet në spital! Rrethanat e paqarta

Durrës/ 24-vjeçari plagoset me armë zjarri, paraqitet në spital! Rrethanat e paqarta