Tiranë, arrestohet 30-vjeçari, përplasi për vdekje me makinë te Rruga e Dibrës 74-vjeçarin

Tiranë, arrestohet 30-vjeçari, përplasi për vdekje me makinë te Rruga e Dibrës 74-vjeçarin

Foto ilustruese

TIRANË- Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e së mërkurës në Tiranë, ku ka vdekur këmbësori 74-vjeçar.

Aksidenti ndodhi dje në të gdhirë në mëngjes (e mërkurë). I moshuari ishte këmbësor duke kaluar rrugën dhe e ka përplasur makina. Viktima nuk ka qenë në vija të bardha dhe ndërroi jetë në spital.

Grupi hetimor po punon për të zbardhur detaje të reja rreth aksidentit.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

Serie A/ Lecce barazon në shtëpi, Ramadani 'zverdhet' kundër Bolognas! Fiorentina merr tri pikë, gjashtë gola në Udine

Serie A/ Lecce barazon në shtëpi, Ramadani 'zverdhet' kundër Bolognas! Fiorentina merr tri pikë, gjashtë gola në Udine