Tiranë, i vihet flaka gjatë natës makinës në zonën e Alliasit

Tiranë, i vihet flaka gjatë natës makinës në zonën e Alliasit

Foto nga vendi i ngjarjes

Një makinë është gjetur e djegur në zonën e Alliasit në Tiranë.

Fillimisht pronari ka pretenduar se i është djegur për shkak të xhelozisë nga lidhja me një vajzë, por nga verifikimet që policia ka kryer ka rezultuar se mjeti i është djegur nga burri i tezes se tij për shkak të konflikteve që kishin.

Autori është identifikuar, por nuk është arrestuar.

'Më datë 21.03.2023, rreth orës 00:45, dyshohet se shtetasi T. Z., 33 vjeç, banues në Tiranë, i ka vënë zjarrin, për motive të dobëta, automjetit në përdorim nga shtetasi E. G., që ishte parkuar në afërsi të shkollës “Ramazan Jarani”. Vijon puna për kapjen e shtetasit T. Z. dhe për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.'- njofton policia.

  M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  Komento

  KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

   A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?  ×

  Lajmi i fundit

  Siguria në plazhe! Policia kufitare bllokon dhe gjobit dy mjete lundruese Vlorë

  Siguria në plazhe! Policia kufitare bllokon dhe gjobit dy mjete lundruese Vlorë