Tiranë, makina del nga rruga në Ali Dem, përplas këmbësorin dhe shtyllën

Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur sot në mbërëmje në rrugën e Ali Demit ku një makinë pasi doli nga rruga përplasi një shtyllë dhe një këmbësor. Burime për Report Tv bëjnë me dije se i plagosur mbeti këmbësori 69- vjeçar Ramazan Elezi i cili është nën kujdesin e mjekëve në spital ndërsa automjeti drejtohej nga personi me inicialet I.S. 

Ramazan Elezi ishte rastësisht afër kryqëzimit tek Ali Demi kur është përplasur nga automjeti i I.S. 

 

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rusia lavdëron përpjekjet e talebanëve për të stabilizuar Afganistanin, paralajmëron për terrorizmin