Tiranë/ Makina përplas 87-vjeçarin te vijat e bardha, dërgohet me urgjencë në spital

Foto ilustruese

TIRANË- Një aksident rrugor është regjistruar mëngjesin e kësaj të premte në Tiranë, ku një person ka mbetur i plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën 'Bardhyl', ku një automjet ka përplasur tek vijat e bardha biçiklistin F.Rr., 87 vjeç. Burime zyrtare i thanë Shqiptarja.com ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

"Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes", njofton policia.

Njoftimi i plotë i policisë
Më datë 22.05.2020, rreth orës 07:27, në rrugën “Bardhyl” në kryqëzim me rrugën ‘Hoxha Tasim”, mjeti me drejtues shtetasin B.Ll., ka aksidentuar tek vijat e bardha biçiklistin F.Rr., 87 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përmirësimi i situatës nga COVID-19, a mendoni se duhet të lehtësohen masat kufizuese?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rakacolli përlotet për mjekët e rënë në betejën me COVID: Janë shokët tanë, i njihja! Brataj: Mund të ishim dhe ne te lista e tyre