Tiranë/ Makina përplaset me autobusin në Kombinat! Shoferja dërgohet me urgjencë në spital (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në Tiranë. Një automjet është përplasur me autobusin në Kombinat.

Shoferja e makinës ka marrë lëndime dhe po merret me ambulancë për t’u dërguar me urgjencë në spital. Në pamjet e siguruara nga Report Tv duken dëmtimet që ka makina në pjesën e përparme.

Mbetet e paqartë se si ka ndodhur aksidenti i rëndë. 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?



×

Lajmi i fundit

Protesta e dhunshme e PD para bashkisë, arrestohet një militant, 6 në hetim në gjëndje të lirë

Protesta e dhunshme e PD para bashkisë, arrestohet një militant, 6 në hetim në gjëndje të lirë