Tiranë/ Zjarr i madh në një pallat në ndërtim në Astir, digjet një automjet i parkuar (VIDEO)

TIRANË- Një zjarr i madh ka përfshirë një pallat ende në ndërtim në zonën e ‘Astirit’ në Tiranë.

Zjarri është shkaktuar si pasojë e një shkëndije elektrike dhe si rezultat është djegur edhe një automjet i parkuar në pronësi të shtetasit me iniciale A.M.,

Nga flakët janë djegur gjithashtu edhe disa panele të pallatit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

G.MO/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A ka politika frikë nga SPAK-u?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Hapet gropë në mes të aksit rrugor Lezhë-Milot

FOTO/ Hapet gropë në mes të aksit rrugor Lezhë-Milot