Tragjike në Itali, 19-vjeçari shqiptar humb jetën në aksident

Foto nga aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali, ku një 19-vjeçar shqiptar ka humbur jetën.

Mësohet se i riu banonte në Arzignano, ndërsa po udhëtonte me shokët drejt Venezias.

Dyshohet se drejtuesi i automjetit ka humbur kontrollin duke u përplasur me barrierat e betonit në anë të rrugës.

Shoferi mund të jetë përgjumur, duke bërë kështu të humbë kontrollin e makinës.

Autoritetet vijojnë hetimet për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit tragjik. 

Në makinë thuhet se ndodheshin 5 persona, ndërsa identietet e tyre ende nuk bëhen me dije.

Mediat italiane raportojnë se aksidenti ka ndodhur mëngjesin e së dielës.

Foto nga aksidenti

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të vendosen kufizime për personat e pavaksinuar?×

Lajmi i fundit

John

IKMT gjobë bizneseve që kanë përdorur Llixhat në Elbasan, pronarët: Kemi vepruar sipas ligjit, s’kemi lekë ta paguajmë, do t’i drejtohemi gjykatës